Студентська благодійність

C:\Documents and Settings\SULI\Рабочий стол\Благотворительность\viber_image3.jpg

У період зимніх канікул студенти ОДАТРЯ прийняли участь в благодійній акції, присвяченій Новому року та Різдву Христову для дітей дитячого будинку «Світанок», що розташований на вулиці В.Стуса, м. Одеса.

Ініціаторами заходу стали активісти студентського самоврядування академії — О.Радіонов, Т.Мінчева, К.Мєшкова, Н.Хмільовська та ін. Молодь підготувала подарунки та відвідала дитячий будинок. Студенти переконані, що кожен дорослий повинен задуматися та подивитися на дітей, які поруч з нами та зробити для них свято.

Завдяки небайдужості нашої студентської молоді, взаєморозумінню, доброті, милосердю, таке свято було створено студентами для малечі дитячого будинку «Світанок», а викладацький колектив академії пишається своїми студентами.

C:\Documents and Settings\SULI\Рабочий стол\Благотворительность\viber_image2.jpg C:\Documents and Settings\SULI\Рабочий стол\Благотворительность\viber_image1.jpg

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студентка академії – стипендіат Кабінету Міністрів України
Наступний запис ТОП-10 найпрозоріших університетів України!