Студентка коледжу зайняла перше місце в обласній конференції з математики

11 травня 2021 р. відбулась обласна конференція з математики на тему: «Розвиток особистості студента в процесі вивчення математики».

У цієї конференції прийняла участь студентка першого курсу  Фахового коледжу вимірювань групи 2006го Перетяка Ольга під керівництвом викладача математики Бондаренко Т.В.

За результатами конференції студентка нашого коледжу зайняла перше місце з презентацією на тему: «Логарифми в житті і науці. Джон Непер – винахідник логарифмів».

Студентка коледжу зайняла перше місце в обласній конференції з математикиСтудентка коледжу зайняла перше місце в обласній конференції з математики

Студентка коледжу зайняла перше місце в обласній конференції з математики

Вітаємо студентку та викладача з перемогою!