Студентка ОДАТРЯ посіла ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

На базі Національного університету «Львівська політехніка» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація», в якому взяли участь студенти з 12 вищих навчальних закладів України, в тому числі і студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості.studentki

18 – 22 травня 2015 року у стінах Національного університету «Львівська політехніка» було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація». В Олімпіаді взяли участь 51 студент із 12 вищих навчальних закладів України.

Основна частина Олімпіади полягала у розв’язувані тестових завдань та задач зі спеціальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом підготовки 6.051002 – «Метрологія, стандартизація та сертифікація». Після підрахунку результатів написання конкурсних завдань було визначено, переможців серед яких студентка Одеської державної академії технічного регулювання та якості Полякова Анастасія, яка посіла почесне ІІІ місце.

По закінченні, учасники та організатори Всеукраїнської студентської олімпіади зустрілися за круглим столом, темами якого стали сучасні напрямки розвитку метрології, стандартизації та сертифікації.

Попередній запис Свято до Міжнародного дня захисту дітей
Наступний запис Студент IV курсу ОДАТРЯ Костянтин Шамал посів І місце по Україні у серії відбіркових турів міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій «ІТ – Планета 2014/2015»