Студентки ІІ курсу відділення «Готельно-ресторанна справа»Юлія Возикова та Єлізавета Шелудько здобули диплом ІІ ступеня на конкурсі студентських робіт

11 травня відбулася завершальна конференція обласного конкурсу студентських проектів на тему «Боротьба українського народу за державну незалежність: історичний та соціокультурний вимір», який проводився серед студентів закладів фахової передвищої освіти Одеської області. Конкурс присвячений 30-й річниці незалежності України. Організаторами конкурсу були Рада директорів закладів фахової передвищої освіти Одеської області, обласні методичні комісії викладачів історії, соціальних дисциплін та правознавства закладів фахової передвищої освіти Одеської області.

Учасники конкурсу представили свої наукові розробки, які стосувалися різних аспектів боротьби українського народу за державну незалежність. В творчих роботах студенти розглядали діяльність  історичних діячів, причетних до боротьби українського народу за незалежність, міжнародний аспект боротьби за суверенну державу, акцентували увагу на краєзнавчому вимірі.

Студентки Ю. Возикова й Є. Шелудько за допомогою наукових керівників О. О. Туркової  та С. П. Лещенко (комісія фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін) представили статтю та презентацію «Б. Крупницький – історіософ державницької школи». Вибір теми обумовлений доцільністю вивчення української історичної і філософської спадщини, а саме праць Бориса Крупницького, який в середині ХХ століття обґрунтовував європейське майбутнє України. Наукова актуальність пов’язана з тим, що праці знаного в світі вченого в нашій країні відомі недостатньо широко.

Виконана на високому рівні робота була відмічена журі конкурсу і студентки вибороли диплом ІІ ступеня в номінації «Соціокультурна парадигма боротьби українського народу за державну незалежність».