Від якості освіти до якості життя!

Студентська благодійна акція

В рамках Всеукраїнської благодійної програми в академії був організований студентський ярмарок, метою якого стала допомога родині загиблого при обороні блокпосту Мар’янка — Курахове під Донецьком воїна Сергія Бузейнікова.

До проведення цього закладу разом зі студентами активно залучились викладачі, адміністрація та профспілкова організація академії та коледжу.

У благодійній акції прийняв участь запрошений гурт патріотичної пісні «Друже музико» на чолі з солістом М. Трубніковим.

В результаті проведення благодійної акції студентами було зібрано сім тисяч гривень. Кошти передані вдові загиблого Тетяні, яка надіслала керівництву академії наступного листа:

Здравствуйте! Мне очень приятно за Вашу помощь, за то что Вы углубились в историю моей семьи. Я горжусь своим мужем, но мне его не хватает... Я вчера много всего хотела сказать, но грусть, воспоминания, слёзы... не смогла... мне очень приятно, что есть такие люди которые помогают, поддерживают когда тяжело... БОЛЬШОЕ ВАМ ВСЕМ СПАСИБО, мне очень приятно, что про моего мужа будут помнить.

СПАСИБО!!!!!

С уважением Татьяна Бузейникова

Висловлюємо вдячність студентам, співробітникам та викладачам, які долучились до благодійної акції та вшанували пам'ять офіцера, якому посмертно присвоєно звання старшого лейтенанта, нагороджено Орденом ім. Б. Хмельницького ІІІ ступеня та Медаллю за мужність.

Відео Одеської обласної державної телерадіокомпанії з заходу академії:

:

Детальна інформація також в новинах Одеської обласної державної телерадіокомпанії

 

За цим посиланням можна переглянути всі фотограйії з цієї події

Прес — служба ОДАТРЯ

 

 

 

Попередній запис В рамках Тижня безпеки дорожнього руху була проведена виховна година

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: