24 жовтня 2019 року в коледжі ОДАТРЯ була проведена студентська конференція, присвячена Всесвітньому дню стандартів та Дню працівників стандартизації і метрології України. На заході були присутні студенти 1-4 курсів.

Викладач Літвиненко А. А. привітала присутніх зі святом,  підкреслила значення метрології та стандартизації в повсякденному житті будь-якої людини,  особливо наших студентів та викладачів, які є найактивнішими представниками цих сфер діяльності.

На конференції були представлені доповіді на різноманітні теми. Тему «Стандарти відеотехнологій створюють глобальний майданчик» підготували студенти групи 301го Бабій Юлія та Неліна Олександра. Вони підкреслили важливість міжнародних стандартів в сьогоденні та майбутньому кожного з нас. Студентки групи 301мв Шеленговська Влада і Шкінь Олена надали цікаву інформацію актуальності використання стандартів та оцінки відповідності продукції і послуг для покращення якості нашого життя в різних сферах. Студентки групи 401го Скакун Аліна і Романова Даша розкрили питання сучасного стану систем класифікації готелів у світі. Керівники доповідей студентів — викладачі вищої категорії Мігун Г.А., Леник О.А., Літвиненко А.А.

Студентська конференція, присвячена Всесвітньому дню стандартів та Дню працівників стандартизації і метрології України. Студентська конференція, присвячена Всесвітньому дню стандартів та Дню працівників стандартизації і метрології України.

Доповіді викликали живу зацікавленість всіх присутніх своєю актуальністю, цікавістю та презентабельністю.