Студентська конференція «Інновації в автомобілебудуванні»

В академії відбулася 5-та студентська науково-практична конференція «Інновації в автомобілебудуванні».

Конференцію підготували викладачі та студенти спеціальності «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів».

Відкрив конференцію заступник директора коледжу Бердиєв Б. Ч., який розповів про недавній 87-й автосалон у Женеві, де щорічно світові автовиробники презентують дизайн-концепти своїх розробок.

На конференції були представлені творчі роботи студентів Постарніченко К., Бакреу Д., Лясота О. та Коханець І., під керівництвом викладачів Т.І. Ганєвої, Г.О. Новак, Б.Ч. Бердиєва.

Студенти доповіли про найновітніші інноваційні технології в галузі автомобілебудування та показали високу спеціальну підготовку та знання електронних приладів та систем автомобіля. Присутнім дуже сподобалась конференція, вони слухали зацікавлено та уважно.

По завершенню конференції відбувся невеликий тематичний концерт за участю студентського клубу «Імідж» на якому виступили Ворошилова О., Новосад К., Йолкіна К., Тригуба М., Булаевський О. та студенти групи 1605ат.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Не навчанням єдиним
Наступний запис З нагоди 73-річниці з Дня визволення міста-героя Одеси від фашистських загарбників 10 квітня 2017 року за сприянням студентської ради студенти відвідали Військово-історичний музей