Студентська конференція «Міжнародний день Довкілля»

11 травня 2017 року з метою поширення екологічних знань та озеленення прилеглих до академії територій, була проведена конференція для студентів перших, других курсів на тему «Міжнародний день навколишнього середовища».

Під керівництвом викладачів Добряк Н.П., Добряк Л.О. і Сандалова А.О. студенти Фатуллаєва Т. (401мв), Попазогло С, Силаков Н. (215ату), Томак Д. (215ат), Георгієв В. (215ат), Курильська А. (201ат), Рогульський В. (201ат), Булаєвський А. (201ат) підготували свої виступи, які супроводжувалися презентаціями на задану тему.

Викладачі-організатори та виступаючі студенти були в українських вишитих сорочках. У кабінеті були представлені плакати екологічного спрямування, які підготували студенти.

Присутня аудиторія з захопленістю сприймала цікаву інформацію, яку підготували викладачі та студенти.

Попередній запис Урочистий концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-річниці Перемоги над нацизмом
Наступний запис Круглий стіл «Інфекції, що передаються статевим шляхом»