Студентська конференція на тему «Бездротова технологія вимірювальних систем»

Кафедрою нановимірювань та вимірювальної техніки і цикловою комісією спеціальних дисциплін спеціальності «Радіотехнічні вимірювання» коледжу академії була організована та проведена студентська конференція на тему «Бездротова технологія вимірювальних систем».

В конференції прийняли участь професорсько-викладацький персонал кафедри та провідні викладачі циклової комісії коледжу. Студенти у своїх презентаціях і доповідях розкрили тематику, присвячену перспективам розвитку бездротових вимірювальних систем.

За активну участь в організації та проведенні конференції студентська молодь була нагороджена цінними подарунками.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Лекція-бесіда для студентів коледжу на тему: «Конституційні права та обов’язки людини і громадянина»
Наступний запис Відбулися спортивні змагання на Кубок Посла Туркменістану в Україні