Студентська конференція на тему: «Наш біль Чорнобиль»

21 квітня 2016 року відбулася науково-практична конференція в коледжі ОДАТРЯ на тему: «Наш біль Чорнобиль», присвячена 30-річчю від дня Чорнобильської катастрофи.
У роботі конференції взяли участь директор коледжу ОДАТРЯ Радулова І. К., заступники директора коледжу, завідуючі відділеннями, викладачі і студенти.
Роботу конференції відкрила викладач Добряк Н.П., яка розповіла, що напередодні цього заходу студенти груп першого курсу коледжу разом з викладачами Добряк Л.О. і Сандаловою А.О. відвідали пам’ятник одеситам — чорнобильцям.
Для зустрічі зі студентами і викладачами на конференцію був запрошений колишній чорнобилець – ліквідатор аварії, який в даний час працює начальником випробувальної лабораторії радіометрії і спектрометрії ДП «Одесастандартметрологія» — Стариш Олександр Іванович.
Він розповів, як працювали фахівці з різних куточків країни, в тому числі і провідні метрологи під час страшної аварії в 1986 році, як проводились роботи з ліквідації наслідків катастрофи в зоні, де була перевищена межа радіоактивного випромінювання в три рази понад норми.
Проблеми існування людської цивілізації, стан навколишнього середовища, демографічні перспективи людства, вплив забруднення природи і Землі – болючі теми, які висвітлювали доповідачі конференції в своїх відеоматеріалах та презентаціях, не залишили байдужими всіх присутніх й заставили замислитись над цими питаннями.
Всім учасникам конференції по її закінченню були вручені листівки на тематику екологічного спрямування.
Прес — служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студент академії – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Радіотехніка»
Наступний запис 22 квітня 2016 року у коледжі академії відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Сучасний стан та новітні технології в галузі електротеплотехнічних вимірювань»