Студентська конференція на тему: «Відкрий Європу»

21 вересня 2017 року комісією фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу академії була проведена студентська конференція на тему: «Відкрий Європу».

Українська молодь довго чекала рішення Європейського Союзу про надання громадянам України безвізового режиму. У ході конференції, яка пройшла напередодні Всесвітнього дня туризму, студенти виступали з доповідями, презентаціями, обговорювали правила безвізових подорожей і перебування в ЄС, а також правильні моделі подорожування.

Організатор конференції – викладач вищої категорії, викладач-методист коледжу ОДАТРЯ Пелимська Вікторія Петрівна.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис В ОДАТРЯ відбулися збори студентів, що проживають у гуртожитку
Наступний запис Участь студентів ОДАТРЯ в Молодіжному Форумі «Одеса молодіжна 2017—2018»