Студентська конференція «Сучасні технології вимірювальної техніки-2017»

20 квітня 2017 року відбулася науково-практична студентська конференція на тему «Сучасні технології вимірювальної техніки — 2017», якій передувала виставка технічної творчості студентів та викладачів. Організаторами конференції традиційно стали відділення «Радіотехніки та електромеханіки» коледжу та кафедра нановимірювань та вимірювальної техніки факультету ІВТ ОДАТРЯ. На конференції з доповідями виступили студенти коледжу та академії. До кожної доповіді студенти підготували цікаві презентації. Компетентне журі у складі викладачів-фахівців С. Добровольської, В. Богуна, В. Кудряшова та Б. Бердиєва відзначили доповіді студентів І. Максімичевої на тему «Нові оптикоелектронні прилади на основі 2D», Ю. Артишко на тему «Історія створення найменших чипів», А. Чумак на тему «Мікросхеми із самовідновлювальними ланцюгами» та ін.

Присутні — проректор з науково-дослідної роботи Геннадій Братченко та проректор з навчально-виховної роботи Олександр Дяченко, підвели підсумки роботи конференції, подякували організаторам та доповідачам та побажали майбутніх успішних наукових досліджень.

Присутня аудиторія з захопленістю сприймала інформацію щодо досягнень сучасної науки в галузі вимірювальної техніки.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Тренінг на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІД»