Студентська конференція «Всесвітній день метрології»

17 травня 2017 року, в рамках святкування Всесвітнього дня метрології була проведена конференція, присвячена підписання 20 травня 1875 в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції знаменитої «Метричної Конвенції».

Конференцію відкрила голова циклової комісії Подостроєць Л.О, яка розповіла про те, що Конвенція визначає основу для глобального співробітництва в галузі вимірювань, що початкова мета Метричної Конвенції – єдність вимірювань по всьому світу – важлива сьогодні так само, як це було в 1875 році.

Вона розповіла присутнім про важливість метрології, та її застосування при вивченні предметів спеціальної підготовки.

Під керівництвом викладачів Подостроєць Л.О, Бердиєва Б.Ч. та Костівої Т.В., Мігун Г.А. студенти 2 та 3 курсів підготували та представили свої творчі роботи, які супроводжувалися презентаціями на такі теми:

«Розвиток метрології в Україні», студентів гр. 201МВ Перетяки Євгена та Лаврової Єлизавети;

«Внесок Д.І.Менделєєва в розвиток метрології», студентки гр.202ЕТ Білан Любові;

«Розвиток метрологічної служби в Одесі», студентки гр.201МВ Хоми Анастасії

По завершенню конференції був переглянутий жартівний відеоролик, знятий студентками гр.301МВ Коваль Катериною та Кучер Анастасією — «Життя студента — метролога».

Атмосфера конференції була доброзичливою, а отримана під час проведення інформація – корисною для майбутніх спеціалістів з метрології.

Попередній запис Перший «Забіг студентів»
Наступний запис Восьма Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія та якість: виклики сучасності»