Студентська рада прийняла участь у роботі регіонального семінару «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти»

В рамках проекту «Національна система забезпечення якості і взаємної довіри в системі вищої освіти (TRUST)» 20 березня на базі Одеського коледжу транспортних технологій за підтримки молодіжної ради при Одеському міському голові відбувся регіональний семінар «Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти». Метою заходу було ознайомлення студентів із новими доробками та стратегіями забезпечення якості вищої освіти; обговорення актуальних проблем студентського самоврядування, напрацювання стратегії розвитку органів студентського самоврядування в аспекті нового Закону України “Про вищу освіту”, обмін досвідом та розвиток співробітництва між органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів України.

Студенти ОДАТРЯ активно прийняли участь в роботі семінару, програма якого складалася з надзвичайно змістовних доповідей на такі актуальні теми як: «Система забезпечення якості вищої освіти в новій редакції Закону України «Про вищу освіту»», «Презентація концепції забезпечення якості вищої освіти в Україні (за напрацюваннями проекту ТРАСТ)», «Презентація національного порталу забезпечення якості вищої освіти», «Акредитаційна комісія, міжгалузева експертна рада та експертні ради по напрямам. Інспектування ВНЗ», «Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти» та «Незалежні агенції із забезпечення якості вищої освіти». Під час перерви студенти мали змогу відвідати музей Одеського коледжу транспортних технологій.

Попередній запис Інтелектуальна гра ЩО? ДЕ? КОЛИ?
Наступний запис Почався другий етап тестування «Системи дистанційного на-вчання та контролю знань»