Студенти ОДАТРЯ призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Радіотехніка»

З 23 по 25 квітня в стінах Харківського Національного університету радіоелектроніки відбулася підсумкова науково-практична конференція II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Радіотехніка». Для виступу з доповіддю було запрошено 9 учасників з провідних закладів вищої освіти України, серед яких були і студенти нашої академії. Рішенням журі студенти Радіонов Олег та Плотнік Андрій вибороли 3-тє місце за роботу на тему «Метод відновлення тривимірного радіозображення цілі випадковою складовою руху в інтерферометричній РЛС з інверсним синтезуванням апертури» (науковий керівник – д.т.н., професор Братченко Геннадій Дмитрович).

Щиро вітаємо студентів та наукового керівника з перемогою!

Роздрукувати
Попередній запис Студенти ОДАТРЯ взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів та олімпіад