Студенти ОДАТРЯ вибороли нагороди у Міжнародній конференції в Польщі

6 грудня 2019 року в Технічно-гуманітарній академії міста Белсько-Бяла (Польща) відбулась 9-я Міжнародна конференція студентів та аспірантів „Inżynier XXI wieku” (Інженер 21-го століття), в якій традиційно прийняли участь студенти ОДАТРЯ.

За результатами стендових доповідей наприкінці конференції були оголошені переможці. Міжнародний сертифікат про участь у конференції отримав студент 3 курсу Поліщук Олександр (науковий керівник завідувач кафедри транспортних технологій та менеджменту Меленчук Т.М.). за темою "Термодинамічний підхід до вивчення закономірностей формування структури зміцніючих покриттів для деталей автомобіля».

Велику зацікавленість виявив стенд «BIOMETRIC FINGER SCANNER ACCESS CONTROL SYSTEM» представників ОДАТРЯ Олександра Попова, Вадима Зарицького,  Суліко Асабашвілі (науковий керівник — доцент кафедри електроніки та мікросистемної техніки Петрище М.О.), на якому демонструвався розроблений зразок сканера відбитків пальців.Студенти ОДАТРЯ вибороли нагороди у Міжнародній конференції в Польщі

Під час конференції студенти разом з керівниками мали змогу ознайомитись з науковими роботами закладів освіти багатьох країн. На конференції були представлені стенди відомих виробників, які демонстрували зразки своєї продукції та обговорювали ряд практичних питань в різних галузях науки і техніки. Велику популярність мав стенд відомого виробника електровимірювальних приладів SONEL S. A.

Пишаємось успіхами нашої студентської молоді та вітаємо наукового керівника, бажаємо нових наукових злетів і досягнень!

Більше про результати конференції можна дізнатися за посиланням: