Студенти ОДАТРЯ взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів та олімпіад

Протягом березня-квітня студенти ОДАТРЯ представляли навчальний заклад у Всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт.

Так, 20–21 березня 2019 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» яка зібрала студентів з 20 міст та 40 вишів України. Приємно зазначити, що серед них були студенти і нашої академії.
Відкриваючи захід, до студентів звернувся голова оргкомітету олімпіади, перший проректор ХНУРЕ Ігор Рубан, який разом із колегами, професорами Андрієм Єрохіним, Ігорем Руженцевим, Олександром Панченко та Сергієм Сакало привітали учасників змагань та побажали плідної роботи і високих результатів.
Команда студентів нашої академії, а саме Гараєва Айгуль, Заріцький Вадим та Радіонов Олег успішно пройшли два етапи олімпіади та набрали високі бали.

4 квітня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась підсумкова науково-практична конференція всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Військові науки».
Цього року у заході взяли участь студенти і курсанти із багатьох закладів вищої освіти України, а саме представники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військової академії (м. Одеса), Національної академії Національної гвардії України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Запорізького національного технічного університету, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Одеської державної академії технічного регулювання та якості тощо.
Розпочав конференцію ТВО заступника начальника Національної академії з наукової роботи полковник Дмитро Хаустов, який від імені начальника навчального закладу генерал-лейтенанта Павла Ткачука привітав усіх присутніх із початком заходу.
Згодом, після проведення пленарного засідання, молоді науковці продовжили роботу у трьох секціях: «Бойове застосування підрозділів та військова історія», «Всебічне забезпечення військ (сил)», «Озброєння та військова техніка».
Одеську державну академію технічного регулювання та якості представила студентка 3-го курсу Ткаченко Ганна разом із науковим керівником доцентом кафедри метрології та метрологічного забезпечення Банзаком Геннадієм Вячеславовичем.

Студенти ОДАТРЯ взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів та олімпіад

12 квітня 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті проходив II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фармація, промислова фармація”
Цього року для участі Конкурсі було подано понад 20 наукових робіт із закладів вищої освіти практично зі всіх регіонів України, проте для участі у ІІ турі було відібрано 13 найкращих робіт із 8 вишів.
Академію представила студентка 4-го курсу Гараєва Айгуль з роботою на тему «Вдосконалення контролю якості за процесом сублімації харчових продуктів в вакуумній камері» (науковий керівник д.т.н., доцент Боряк Костянтин Федорович). Робота викликала велику зацікавленість, та відзначена як робота високого рівня.

Студенти ОДАТРЯ взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів та олімпіад

Бажаємо студентам та їх науковим керівникам успіхів та перемоги наступного року!

Роздрукувати
Попередній запис Тетяна Шевченко – срібна призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»
Наступний запис Студенти ОДАТРЯ призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Радіотехніка»