20 – 24 травня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Cеред студентів закладів вищої освіти, які взяли участь в ІІ етапі олімпіади, були представники 16 вишів із різних регіонів України – загалом близько 70 студентів відповідної спеціальності.Студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

Одеську державну академію технічного регулювання та якості представляли три студенти, Грицанова Владислава, Гараєва Айгуль та Заріцький Вадим у супроводі викладача-асистента Садковської Ірини Юріївни. Безпосередню підготовку студентів здійснювали: старший викладач кафедри метрології та метрологічного забезпечення Манзарук М.О. та к.т.н., доцент кафедри електроніки та мікросистемної техніки Петрище М.О.Студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

Традиційно програма олімпіади передбачала теоретичну (тестові запитання) та практичну (розв’язування задач) частини, що включали завдання спеціальних дисциплін освітньо-професійної програми «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

За результатами олімпіади студентка Грицанова Владислава посіла ІІ місце, у командному заліку студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості посіли друге місце. Переможці олімпіади отримали грамоти, а учасникам вручили сертифікати.Студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

Вітаємо переможницю Грицанову Владиславу та тренерів команди!

Дякуємо всій команді ОДАТРЯ за сумлінну працю та волю до перемоги та бажаємо подальших наукових злетів!

Попередній запис Конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології
Наступний запис Студентка ОДАТРЯ — стипендіат Президента України!