17 вересня 2020 року студенти першого курсу коледжу ОДАТРЯ відвідали Одеську національну наукову  бібліотеку

Студенти першого курсу коледжу ОДАТРЯ відвідали Одеську національну наукову  бібліотеку Студенти першого курсу коледжу ОДАТРЯ відвідали Одеську національну наукову  бібліотеку

Екскурсії проводяться в рамках просвітницької акції для студентів-першокурсників, приуроченої Всеукраїнському дню бібліотек (30 вересня).

Одеська національна науково бібліотека – одна з найстаріших бібліотек України, є провідним інформаційним центром Півдня України. ЇЇ фонди налічують понад 5 мільйонів одиниць зберігання та занесені до світового каталогу «Музеї книги і книжкової справи».

Під час екскурсії у бібліотеці студенти оглянули спеціалізовані читальні зали, каталоги, інтернет-центр для читачів ОННБ, електронний читальний зал (зал-медіатека) інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», оснащений сучасними комп’ютерами, інтерактивною дошкою для презентацій, кабінками для індивідуальних занять англійською мовою за допомогою ліцензованого комп’ютерного курсу «Rosetta Stone».

Також у бібліотеці функціонує літня читальня «Litera».

Співробітники постійно організовують для читачів різноманітні активності: оглядові екскурсії, творчі зустрічі, мистецький пленер, бібліо-квести, флешмоб, виставки, акції, розіграші тощо.

Усім студентам першокурсникам безкоштовно були оформлені читацькі білети.

Знайомство з бібліотекою у подальшому навчанні дасть можливість  студентам якісніше опановувати навчальний матеріал та вдосконалювати свої знання зі спеціальності, а також слугуватиме їх культурному та освітньому зростанню.

Адміністрація коледжу вдячна заступнику генерального директора з бібліотечної роботи ОННБ, заслуженому працівнику культури України Ользі Бєльницькій за запрошення до бібліотеки!