Від якості освіти до якості життя!

Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний»

 

З метою закріплення теоретичних знань, набутих під час навчання, студенти 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ 18 березня 2021 року разом з викладачем Новак Г.О. відвідали історичний концептуальний готель «Центральний».

Готель «Центральний» — це одеський готель з незвичайною історією і долею. Будівля готелю є пам'яткою архітектурної спадщини та була побудована ще в XIX столітті. Тут збереглися старовинні гвинтові сходи, розписи на стелях, колони і романтична атмосфера тієї самої Одеси з пісень та спогадів.

Під час екскурсії студенти з цікавістю слухали про історичне минуле готелю, про роботу служб, правила проживання у готелі та посадові обов’язки працівників. А також ставили співробітнику готелю багато запитань, які стосуються їх майбутньої професійної діяльності.

Особливе захоплення у студентів викликали концептуальні номери готелю, які виконані в стилістиці різних епох від класики 19 століття до ретро 60-70-х років. Це номери: «Комунальна квартира», «Літературна Одеса», «номер Остапа Бендера» та «Ретро 60-70-их». Особливо усім сподобався двокімнатний номер «Комунальна квартира», що має у своєму дизайні багато раритетних речей.

Студенти були у захваті від атмосфери готелю, з задоволенням фотографувались з «цікавинками» номерів та дивувались, що проживання у цих затишних чистих номерах, просочених історичним минулим, доступне та бюджетне.

В цілому відвідування готелю перевершило очікування та залишило приємні емоції.

Дякуємо за цікаву екскурсію співробітникам та бажаємо готелю «Центральний» збереження історичної цінності, подальшого розвитку, повного завантаження та вдячних гостей!

Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний» Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний» Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний» Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний» Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний»Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: