Студенти спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ відвідали історичний готель «Центральний»

З метою закріплення теоретичних знань, набутих під час навчання, студенти 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ 18 березня 2021 року разом з викладачем Новак Г.О. відвідали історичний концептуальний готель «Центральний».

Готель «Центральний» — це одеський готель з незвичайною історією і долею. Будівля готелю є пам'яткою архітектурної спадщини та була побудована ще в XIX столітті. Тут збереглися старовинні гвинтові сходи, розписи на стелях, колони і романтична атмосфера тієї самої Одеси з пісень та спогадів.

Під час екскурсії студенти з цікавістю слухали про історичне минуле готелю, про роботу служб, правила проживання у готелі та посадові обов’язки працівників. А також ставили співробітнику готелю багато запитань, які стосуються їх майбутньої професійної діяльності.

Особливе захоплення у студентів викликали концептуальні номери готелю, які виконані в стилістиці різних епох від класики 19 століття до ретро 60-70-х років. Це номери: «Комунальна квартира», «Літературна Одеса», «номер Остапа Бендера» та «Ретро 60-70-их». Особливо усім сподобався двокімнатний номер «Комунальна квартира», що має у своєму дизайні багато раритетних речей.

Студенти були у захваті від атмосфери готелю, з задоволенням фотографувались з «цікавинками» номерів та дивувались, що проживання у цих затишних чистих номерах, просочених історичним минулим, доступне та бюджетне.

В цілому відвідування готелю перевершило очікування та залишило приємні емоції.

Дякуємо за цікаву екскурсію співробітникам та бажаємо готелю «Центральний» збереження історичної цінності, подальшого розвитку, повного завантаження та вдячних гостей!