Студенти та викладачі ОДАТРЯ — участники Всеукраїнського студентського забігу

З метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом 31 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський студентський забіг, який приурочено до закриття Спортивних ігор, учасниками якого стали студенти та викладачі ОДАТРЯ.

Учасники здійснили забіг дистанцією на 1609 метрів, старт забігу – парк Перемоги.

Бігунів на фініші зустрічали з сертифікатами та медалями, забезпечували комфорт та позитив кожному учаснику!

Попередній запис Конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія, якість, інформаційні та транспортні технології
Наступний запис Студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»