Святковий концерт до дня працівників освіти

3 жовтня 2019 року до професійного свята – Дня працівників освіти в актовій залі ОДАТРЯ відбувся святковий концерт.

Бути викладачем-наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Студенти академії за доброю традицією привітали своїх викладачів із їхнім професійним святом. На захід завітали безліч викладачів та співробітників нашої академії.

Невимушена щира атмосфера панувала в залі, всі зацікавлено дивилися концерт, який підготували для присутніх клуб художньої самодіяльності «Імідж».

Було підготовлено чимало цікавих номерів. Яскравими виступами стали співочі дуети, а також наші студенти  повеселили всіх запальними танцями. Між номерами лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Всім викладачам у залі студентами були вручені квіти.

Шановні освітяни! Бажаємо вам усього найкращого, а головне – здоров’я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління студентів. Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується.

Нехай ваші серця завжди б’ються в унісон з покликанням.