Від якості освіти до якості життя!

Святкування Дня святого Валентина

День Святого Валентина  стрімко увірвався у життя українців та особливу популярність набув серед молоді, а особливо студентів. Адже студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Це прекрасна пора, яка є символом молодості, веселощів і кохання. Наші студенти — народ романтичний та енергійний, тому з непідробним захватом взялися за організацію свята.

Ранок 11 лютого в Фаховому коледжі вимірювань почався незвично. Напередодні свята фойє першого поверху було прикрашено кульками та сердечками, що створило атмосферу любові та радості. Отже, на першому поверсі Коледжу була розміщена фотозона біля якої всі бажаючі могли зробити гарні фото на згадку.

На великій перерві пройшов конкурс Валентинок, на найкращу валентинку від групи, в якому перше місце зайняла група 301го та конкурс на найкращу зачіску присвячену тематиці свята, переможницею якого стала студентка групи 301мв Івченко Катерина. Всі учасники залишились задоволеними та отримали грамоти і солодкі призи від профкому студентів.

Святкування Дня святого Валентина Святкування Дня святого Валентина Святкування Дня святого Валентина Святкування Дня святого Валентина Святкування Дня святого Валентина

Святкування Дня святого Валентина

Цей день пройшов на високій ноті радості та емоційного позитивного піднесення.

Іще раз вітаємо зі святом! Бажаємо вам, дорогі друзі, всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: