Світлій пам’яті видатного співвітчизника, нашого колеги і товариша – Володимира Команова На 82-му році пішов із життя видатний співвітчизник, легендарний ракетобудівник, почесний громадянин міста Дніпро, наш колега і товариш – Володимир Геннадійович Команов

Уся його активна та плідна трудова діяльність була нерозривно пов’язана з розвитком ракетно-космічної галузі незалежної України. З 1976 року Володимир Геннадійович — провідний конструктор ракетно-космічного комплексу «Зеніт», з 1986 по 1996 роки — провідний конструктор ракетно-космічного комплексу «Циклон-3», призначеного для виведення на орбіту військових і наукових космічних апаратів, а з 1996 року — заступник генерального конструктора та директор української програми «Морський старт».

Ім’я КОМАНОВА ВОЛОДИМИРА ГЕННАДІЙОВИЧА золотими буквами вписано в славну історію нашої країни і він, як справжній Герой України, ніколи не щадив себе в роботі, приділяв пильну увагу питанням розвитку науки і техніки, вихованню молоді і був прикладом для своїх колег та однодумців.

Протягом  тривалого часу нам випала можливість працювати з Володимиром Геннадійовичем в громадських організаціях «Союз споживачів України» та «Міжнародна Академія Стандартизації», піклуючись про захист конституційних прав наших співвітчизників на якісне та безпечне життя на рівні європейських та світових стандартів.

Безумовно, для близьких та рідних - це непоправна втрата, для всіх нас – це спільне відчуття глибокого суму. Він залишив при житті добру про себе пам'ять як небайдужої, чесної і порядної людини з великої літери, та хороші справи, про які ми всі будемо пам’ятати з почуттям шанування.

Від імені правління Союзу споживачів України, Міжнародної Академії Стандартизації та керівництва Одеської державної академії технічного регулювання та якості висловлюємо щирі слова співчуття рідним, друзям та колегам з приводу смерті Володимира Геннадійовича.

Леонід Школьник, Дмитро Степанюк, Леонід Коломієць, Олег Цільвік,  Анатолій Гриньов, Валерій Школьник, Ігор Марінченко, Оксана Ракова, Михайло Будьонний, Валерій Маматов та інші.