Святковий концерт до Дня працівників освіти

C:\Users\Admin\Desktop\Посвешение в студенты\DSC_1335.JPG

5 жовтня 2017 року в актовій залі академії відбувся студентський дебют першокурсників, присвячений Дню працівників освіти. На захід були запрошені батьки, викладачі та адміністрація навчального закладу.

Протягом першого місяця навчання представники студентського самоврядування ознайомили першокурсників з кодексом честі студента ОДАТРЯ, продемонстрували свою активність у клубі художньої самодіяльності «Імідж» та виступили зі своїми музичними вітаннями кураторам, викладачам.

Яскравими виступами стали співочі дуети, танцювальні номери, інструментальні композиції, театральні постанови студентської тематики.

Всім викладачам у залі студентами були вручені квіти.

На завершення концерту пролунав гімн академії, який виконували студенти-першокурсники разом із присутніми в залі.

Прес-служба ОДАТРЯ

C:\Users\Admin\Desktop\Посвешение в студенты\DSC_1077.JPG

C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\день учителя\DSC_1120.JPG C:\Users\Admin\Desktop\на сайт\день учителя\DSC_1178.JPG

D:\на сайт\день учителя\DSC_1233.JPG C:\Users\Admin\Desktop\Посвешение в студенты\DSC_1039.JPG

Роздрукувати
Попередній запис Студенти академії відвідали Одеський археологічний музей
Наступний запис ПРИВІТАННЯ З Днем працівника стандартизації і метрології України та Всесвітнім днем стандартів!