Святковий концерт до Міжнародного Дня студентів

17 листопада в актовій залі відбувся святковий концерт, який урочисто відкрив заступник директора з виховної роботи коледжу Б. Бердиєв з власним віршем, присвяченим Міжнародному Дню студентів та 70-річчю з дня заснування академії.

З різноманітними номерами на тему представлення своїх спеціальностей та поздоровленнями на честь ювілею навчального закладу виступили студенти коледжу та академії, студентський колектив «Імідж», до яких нещодавно долучилася талановита молодь серед першокурсників. Яскравими виступами стали співочі дуети, танцювальні номери, інструментальні композиції на акордеоні та саксофоні, соло туркменського студентства.

З вітальними словами виступили ректор Л.Коломієць, проректор з навчально-виховної роботи О.Дяченко, директор коледжу І. Радулова та начальник відділу виховної роботи Н. Сафонова, які привітали студентів із святом, побажали успіхів у навчанні, яскравих моментів у студентському житті.

Крім побажань студенти, які активно прийняли участь у підготовці концерту отримали від профспілки академії солодкі подарунки.

На завершення концерту всі присутні виконали гімн академії.

Попередній запис Круглий стіл «Толерантність як засіб спілкування»
Наступний запис Студенти академії – лауреати конкурсу-фестивалю «Одеська хвиля 2015»