Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

8 березня – свято весни, любові, жіночності, яке відзначають у всьому світі, свято, яке не обійшло увагою і жінок Одеської державної академії технічного регулювання та якості На сцені актового залу відбувся святковий феєричний концерт, в якому з номерами художньої самодіяльності виступила талановита молодь із студентського клубу «Імідж».

Святкову атмосферу у залі створили щирі вітання ректора Леоніда Коломійця та побажання добробуту й злагоди, краси й кохання, невичерпної творчої енергії, нових професійних досягнень жіночій половині академії від чоловіків.

Далі лунали привітання від студентів академії у вигляді пісенних композицій, танців, жартів, які сприймалися залом гучними аплодисментами.

Жінок академії і студенток з неабиякою радістю привітав та вручив солодкі подарунки голова профспілкової організації Андрій Донченко.

Дорогі жінки ОДАТРЯ, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості та любові!

Попередній запис Візит Першого секретаря Посольства Туркменістану до академії
Наступний запис Наукове періодичне видання: вчора, сьогодні, завтра