Святкування Дня фізичної культури і спорту України в академії

В рамках святкування дня фізичної культури і спорту України в академії пройшла конференція, присвячена досягненням українських спортсменів. На конференції були присутні викладачі фізичного виховання, куратори навчальних груп та студенти нового набору.
Зі вступним словом на конференції виступив заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., який розповів про досягнення українських спортсменів та особливо студентів академії в спорті, які завжди славилися своїми спортивними успіхами та досягненнями і займали призові місця в міжнародних та національних змаганнях, першостях Одеської області. Минулий та вже і теперішній навчальний рік не є виключенням. Студенти нашої академії активно відзначились у змаганнях з баскетболу, кульової стрільби та стрільби з пневматичної гвинтівки, шашок та шахів, у фестивалі-змаганнях між вишами Одеси. Почесні грамоти тренерам-викладачам фізичного виховання і спортсменам вручили директор коледжу Радулова І.К. та начальник відділу з виховної роботи академії Сафонова Н.В.
Організатор конференції, викладач вищої категорії Ярмакі В.В. розповіла студентам про важливість займатись спортом для збереження здоров’я тіла й духу людини, про роботу спортивних секцій в академії, про участь студентів в спортивних змаганнях.
Із великою зацікавленістю студенти академії та коледжу слухали своїх сокурсників О.Попова, Т.Плотну, В.Тищенко, А.Івченко і О.Чебана, які представили цікаві та пізнавальні презентації щодо участі українських спортсменів в Перших Європейських іграх 2015 року в Баку, в чемпіонатах Світу та Європи, у Всесвітній літній Універсіаді — 2015.

Попередній запис Зустріч студентів коледжу ОДАТРЯ з учасником АТО
Наступний запис Конкурс студентських робіт, присвячений Дню захисника України