Від якості освіти до якості життя!

Святкування Дня студента в ОДАТРЯ

22 листопада 2018 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості весело, яскраво та стильно відсвяткували День студента. Вогники в очах студентів, щирі посмішки на обличчях свідчили про те, що цього року студентське свято було особливо насиченим. Весела музика, різножанрові номери створили атмосферу справді молодіжного свята.

Привітати студентів зі святом прийшли адміністрація, викладачі, співробітники академії та коледжу. Апогеєм святкового вечора стало нагородження грамотами кращих студентів академії, які отримали відзнаки за відмінні успіхи у  навчанні та за активну участь у житті академії, також нагороджені грамотами студенти коледжу, які зайняли призові місця в олімпіадах з різних предметів.

На честь свята від профспілкової організації були нагороджені студенти, які здобули призові місця в конкурсі «Найкраща кімната гуртожитку» та отримали цінні подарунки.

В концертну програму свята входив конкурс-показ студентами різних спеціальностей капелюшків з підручних матеріалів, які були творені своїми руками. Учасники показу підкорили своєю креативністю, душевністю та емоційністю. Глядачі активно підтримували учасників оплесками. Всі конкурсанти нагороджені грамотами та подарунками від профспілкової організації академії.

На святі серед студентів та викладачів пройшов майстер клас танцю «Сальса». А феєричні виступи художнього колективу «Імідж» вразили всіх присутніх своїми талантами.

Святкова вечірка для студентів продовжилася дискотекою від запального ді-джея клубу «Імідж» зі світловими інсталяціями та клубними хітами, при цьому, не без участі кураторів та інших викладачів академії та коледжу. Також для всіх присутніх працювало кафе, яке розгорнули студенти спеціальності готельне обслуговування, всі мали можливість пригоститися смачними тістечками та гарячим чаєм.

Організація свят подібного формату надає можливість розкрити таланти студентів, розвинути естетичні смаки, що є частиною виховної роботи зі студентами, так як гармонійне виховання майбутніх спеціалістів – є основою розвитку справжніх особистостей, а таких навчають саме в нашій академії.

Наступний запис Студенти ОДАТРЯ вибороли нагороди у Міжнародній конференції в Польщі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: