Святкування Всесвітнього Дня здоров’я

27 квітня 2017 року, в рамках святкування Всесвітнього Дня здоров’я в актовому залі академії була проведена конференція, присвячена досягненням українських спортсменів на ХХХІ Літніх Оімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро. На конференції були присутні викладачі фізичної культури, куратори груп і студенти нового набору.

Конференцію відкрив заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., який розповів про те, що спортсмени України завжди славилися своїми спортивними успіхами і займали призові місця.

Організатор конференції, викладач вищої категорії Ярмаки В.В. розповіла студентам про важливість фізичної культури для збереження здоров'я. Вона представила студентів, які підготували доповіді з презентаціями: Букрєєва Анастасія (1304ет) – «ХХХІ Літні Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро»; Розумний Денис (1301рт) – «42-а Всесвітня олімпіада з шахів»; Луцак Ігор (1405ат) – «Літні Паралімпійські Ігри 2016»; Мєшкова Катерина (1302ет) – «Участь та перемога українських спортсменів у Міжнародних змаганнях в 2016 році».

Зі словами привітань виступила керівник фізичного виховання коледжу Лемостова О.В., яка розповіла про те, що щорічно проводиться олімпіада академії з різних видів спорту. Також вона повідомила про те, що в травні буде проведено День здоровя, та запросила всіх бажаючих прийняти активну участь.

Присутні студенти та викладачі з задоволенням прослухали цікаві доповіді.

Попередній запис Конференція обласного методичного об’єднання викладачів охорони праці та безпеки життєдіяльності людини
Наступний запис Урочистий концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-річниці Перемоги над нацизмом