Свято до Міжнародного дня захисту дітей

Одеська державна академія технічного регулювання та якості разом з Благодійним фондом «Медичний центр «Надія, Добро і Добробут» та Союзом споживачів України провели благодійну акцію, присвячену до Міжнародного дня захисту дітей.

В перший день літа Україна відзначає свято до Міжнародного дня захисту дітей.dity

Студентський колектив художньої самодіяльності академії спільно з учнями середньої школи №117 та вокальним колективом «Надія» середньої школи № 107 спеціально для цієї урочистості поставив святкову виставу, яка надовго залишиться в пам’яті дітей з притулку. Діти із великим задоволенням спостерігали за розвитком подій вистави, приймали активну участь у різноманітних конкурсах. Студентська творчість у цей день стала дійсним святом не тільки для запрошених дітей, а й для організаторів.

Дітей привітали: Герой України, голова Благодійного фонду «Медичний центр «Надія, Добро і Добробут», Почесний громадянин м. Одеси, член Наглядової ради академії Володимир Станіславович Філіпчук і ректор Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор Леонід Володимирович Коломієць.

Від Союзу споживачів України дітям були вручені подарунки та солодощі. Діти щиро подякували організаторам за чудове свято, а також Голові Союзу споживачів України, Голові Наглядової ради ОДАТРЯ, Президенту Міжнародної Академії Стандартизації Леоніду Семеновичу Школьнику за смачні подарунки.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис На базі Національного транспортного університету відбулося II засідання Ради ректорів ВНЗ України та Туркменістану
Наступний запис Студентка ОДАТРЯ посіла ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»