23 березня 2021 року  в онлайн —форматі відбулася тематична конференція «Сучасний стан та новітні технології в галузі електротеплотехнічних вимірювань».

В роботі конференції прийняли активну участь та виступили з доповідями студенти Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізації «Електротеплотехнічні вимірювання». Також в роботі конференції приймали участь провідні викладачі спеціальних дисциплін.

Зі вступним словом виступила голова конференції викладач-методист вищої категорії Тимохіна Л.Б. та  звернула увагу  на сучасні тенденції розвитку інформаційно-вимірювальної техніки   в галузі електротеплотехнічних  вимірювань та актуальність запровадження  такої техніки в Україні.

На конференції  заслухані тези доповідей  студентів. Серед найбільш цікавих виступів слід відзначити доповіді студентів:  Чижової В.І. на тему «Національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року» , Галузінського О.С.  на тему «Основні тенденції розвитку галузі сонячної енергетики України», Петриман Д. С. на тему «Автоматизовані системи обліку води та газу на базі імпульсних лічильників», Сагайдака В.С.  на тему «Вплив якості води на здоров’я людини. Актуальність вимірювання показника рН питної води», Гризоглазової К.В. «Температурний скринінг та технології його проведення». Кожну доповідь супроводжували цікаві презентації, підготовлені доповідачами. Усі  доповіді та презентації до них викликали жваву зацікавленість присутніх.

Організатор конференції – циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання», «Електротеплотехнічні вимірювання».