18-19 квітня на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України проходив другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»
Честь академії змагаючись зі студентами з всієї України захищали студентки 5 курсу Грицанова Владислава, Михайлюк Христина та Шевченко Тетяна у супроводі доктора технічних наук, завідувача кафедри стандартизації, оцінки відповідності та освітніх вимірювань Гордієнко Тетяни Богданівни.
Участь в олімпіаді взяли 18 закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку фахівців з якості, стандартизації та сертифікації в Україні. Упродовж двох днів запеклої боротьби 52 студенти із 18 ЗВО виборювали нагороди.
Тетяні Шевченко вдалося виконати завдання двох етапів із високими результатами та вибороти срібне (друге) призове місце.

Тетяна Шевченко – срібна призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація» Тетяна Шевченко – срібна призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація» Тетяна Шевченко – срібна призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»

Бажаємо Тетяні Шевченко подальших успіхів у навчанні та професійного зростання!

Роздрукувати
Наступний запис Студенти ОДАТРЯ взяли участь у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів та олімпіад