Тимощук Вікторія — студентка коледжу Одеської державної академії технічного регулювання та якості завоювала титул Міс Родзинка в регіональному етапі конкурсу краси «СтудМіс України-2016»

З метою виявлення та підтримки найбільш обдарованої і талановитої студентської молоді, формування у неї активної життєвої позиції, позитивних життєвих цінностей, гармонійного розвитку особистості, серед студенток вищих навчальних закладів Одеської області 22-го червня 2016 року в клубі Ітака (Аркадія) відбувся регіональний етап конкурсу краси «СтудМіс України-2016». Конкурс проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України, голови Одеської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, а так само Ради ректорів ВНЗ Одеської області. У конкурсі взяли участь 25 найкрасивіших студенток з 15 вищих навчальних закладів міста. Серед них наша найтендітніша та вишукана студентка – Тимощук Вікторія. Вітаємо фіналістку від щирого серця!

Попередній запис 160-річниця з Дня народження видатного українського письменника І.Франка
Наступний запис Найбільший в історії GFEI тренінг відбувся в Парижі за участю представників України