Від якості освіти до якості життя!

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 12 по 18 листопада в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Тижні безпеки проходять в Україні і в нашому навчальному закладі щорічно у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, 2011 – 2020 рр.

Мета Тижня – об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання правил дорожнього руху.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху та на виконання листа МОН України від 07.11.2018 року за номером №1/11-12061 в коледжі ОДАТРЯ відбулась виховна година для студентів 1 курсу на тему «Безпека понад усе», яку підготували викладач дисципліни «Безпека руху» Г.О. Новак та заступник директора з виховної роботи к.т.н. Т.І. Ганєва.

На конференції були присутні директор коледжу Радулова І.К., завідувач відділенням ЕЕЕ Квасикова Г.С., завідувач відділенням МІВТ Сидоренко О.О., голова циклової комісії, Подостроєць Л.О. та куратори.

Студенти 4 курсу Швець Володимир та Рогульський Віталій підготували цікаві доповіді, у яких розглянули важливі питання безпеки на дорозі, доцільності використання пасків безпеки, світлоповертаючих елементів та дотримання Правил дорожнього руху. Для студентів були продемонстровані відеоролики та повчальні фільми за тематикою безпеки на дорозі.

Під час Тижня безпеки була проведена виставка стінних газет, у якій взяли участь студенти 2-4 курсів спеціалізації «Сервіс електроустаткування автотранспортних засобів».

Будемо сподіватись, що проведений захід позитивно вплинув на слухачів та вони будуть уважними на дорозі і збережуть своє життя!

Попередній запис 23 листопада в коледжі ОДАТРЯ відбулася студентська конференція до Дня пам’яті жертв Голодомору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: