Тренінг на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІД»

20 квітня 2017 року студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості стали учасниками тренінгу: «Профілактика ВІЛ/СНІД», який провели тренери благодійного фонду Одеси «Карітас Одеса УГКЦ» Решетніков Родіон та Тоніна Світлана. Студентам було продемонстровано науково-популярний фільм на тему: «Попередження захворювання ВІЛ/СНІДу», після перегляду якого тренери, студенти та присутні викладачі жваво обговорили побачене. Окрім того, ведучими тренінгу була запропонована уявна ситуація – захворювання близького друга, студенти мали пояснити свою реакцію та ставлення до такої хворої людини.

У результаті тренінгу студенти пройшли тестування – «Що я дізнався нового про ВІЛ/СНІД». Начальник відділу з ВР Большакова Ольга та психолог коледжу Кучеренко Ольга, які організували цей захід, зазначили, що проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною в Україні та займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції.

Саме тому проведений тренінг допоможе студентам більш дізнатися, що таке ВІЛ, СНІД, які шляхи інфікування, стадії хвороби, які існують міфи про ВІЛ та СНІД та як вберегти себе та своїх рідних від хвороби.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Зустріч студентів коледжу з представником Головного Управління Національної поліції в Одеській області
Наступний запис Студентська конференція «Сучасні технології вимірювальної техніки-2017»