Тренінг викладачів коледжу ОДАТРЯ «Основи андрагогіки»

З 7 по 12 жовтня 2019 року відбувся тренінг викладачів коледжу ОДАТРЯ «Основи андрагогіки: особливості роботи з дорослими студентами в коледжах, технікумах», проведений провідними спеціалістами Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Випускник закладу вищої освіти постійно повинний бути готовий до змін професій, що відбуваються на  ринку праці України. Тому у коледжах викладачі мають постійно слідкувати за сучасними тенденціями на ринку праці та появою нових професій.  Для багатьох працюючих випускників професійна мобільність, безперервна перепідготовка та зміна роботи стає основним способом досягти маневреності, зберегти зайнятість та принести користь суспільству. Тому сучасний викладач повинен звертати увагу і розуміти, в якому напрямі розвиваються технології, як вони і мегатенденції вплинуть на майбутнє робоче середовище.

Такі проблемні  питання жваво обговорювалися і вивчалися під час тренінгу.Тренінг викладачів коледжу ОДАТРЯ «Основи андрагогіки» Тренінг викладачів коледжу ОДАТРЯ «Основи андрагогіки»