Від якості освіти до якості життя!

Третя студентська науково – практична конференція «Енергозбереження в побуті»

В академії відбулася Третя студентська науково – практична конференція «Енергозбереження в побуті», яку проводила циклова комісія спеціальних дисциплін Електромеханіки та побутового обслуговування.kachestvo

На конференції студентами ІІ і ІІІ курсів спеціальностей «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» та «Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»., а саме: Леник О., Сергєєв А.Ю, Чебан О., Азізова С., Косовський В., Деордієв О., Шворінь В., були представлені доповіді з цікавими презентаціями, в яких підіймались найактуальніші питання сьогодення: як зберегти тепло в будинку, який вид опалювальних приладів найефективніший, як економно використовувати воду та електроенергію, як підвищити енергоефективність побутової техніки. Розглядались питання економії палива при експлуатації автомобілів та види альтернативних джерел енергії, які доцільно використовувати в Одеському регіоні.

Доповіді були доповнені тематичними відеороликами та викликали велику зацікавленість аудиторії.

Заступник директора з виховної роботи Бердиєв Б.Ч. та голова комісії Перетяка Н.О. нагородили грамотами студентів, які підготували та виступили з доповідями на конференції.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис В академії відбулася науково-практична студентська конференція на тему: «Нанометрологія та прецизійні вимірювання»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: