Третє призове місце наукової роботи студентки академії

Студентка 5-го курсу академії Тимощук Ольга Іванівна представила наукову роботу за темою «Моделювання комплексу системи раннього виявлення та оповіщення» на міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» та на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільна оборона та пожежна безпека», яка відбулася 06-07 квітня 2016 року в Національному університеті цивільного захисту України, м. Харків.

Доповідь Тимощук О.І. викликала велику зацікавленість учасників конференції, жваво обговорювалась, та була рекомендована для впровадження у практичну діяльність.

Комісія секції «Автоматичні системи безпеки та інформаційні технології» відзначила високий рівень

та за результатами конкурсу Тимощук О. І. посіла третє призове місце.

Щиро вітаємо Ольгу та її наукового керівника старшого викладача кафедри якості та безпеки життя людини Поторака О.М. з науковим досягненням.

Попередній запис Спортсмени академії — призери змагань з кульової стрільби
Наступний запис Студенти академії – призери конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення»