Туристичний похід, приурочений до Дня фізичного виховання та спорту

13 вересня (у неділю) група студентів ОДАТРЯ разом з кураторами Линник О.А., Вовченко А.А., Мирзи О.П. відправилась у похід вихідного дня. На початку маршруту в парку ім. Т.Шевченка  студенти поклали квіти до пам’ятника Невідому Матросу на знак пошани та поваги до людського подвигу. Заступник директора коледжу з виховної роботи розповів про видатних історичних персоналій м. Одеси, цікаву та багаторічну історію створення парку, адже 7 вересня парк культури і відпочинку у м. Одеса відсвяткував свій 140-річний ювілей з дня створення. Маршрут походу пролягав трасою здоров’я від Ланжерону до Аркадії. Під час подорожі студенти мали можливість відвідати спортивні майданчики, спробувати свої сили та позмагатися у естафетах та іграх під чуйним керівництвом викладача фізичного виховання Сізікова В.В. Такий захід є одним з найбільш масових і доступних форм організації активного відпочинку студентів разом з викладачами. Тож крокуємо на здоров’я!

Попередній запис Вітання Південного наукового центру НАН України
Наступний запис Інформативна екскурсія студентів на виставку «Електроніка. Енергетика 2015»