Туристичний похід, приурочений до Дня фізичної культури та спорту

11 вересня група студентів-першокурсників ОДАТРЯ на чолі з керівником фізичного виховання коледжу Лємостовою О.В., викладачами фізичного виховання Сізіковим В.В., Кисляк О.І., Чолаковою О.О, а також з кураторами Квасіковою Г.Н., Баркар О.І., Мірзою О.П., Бондаренко Т.В. відправилась у туристичний похід вихідного дня. Початок патріотично-краєзнавчої екскурсії-походу від будівлі академії по історичним пам’яткам міста відкрив заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., який повідав про майбутній маршрут та цікаву історію створення вулиці Новосельського — видатного міського голови у минулому, де розташовані гуртожиток та навчальний корпус. Далі по маршруту студенти поклали квіти до пам’ятника І. Франку, де викладач Баркар О.І. розповіла про вшанування на державному рівні 160-ї річниці від дня його народження. Далі студенти відвідали пам’ятник отаману А.Головатому. Викладач Мірза О.П. цікаво розповів про героїчний подвиг козака, що брав участь у визволенні Хаджибею. Студентами та викладачами було покладено квіти А.Головатому та Т.Шевченку, – визначним історичним особистостям на знак пошани та з нагоди 25-річниці Незалежності України, до пам’ятника Невідомому Матросу – на знак поваги до людського подвигу.

Запам’ятовуючий похід завершився розповіддю Бердиєва Б.Ч. про видатних історичних персоналій м. Одеси, а саме О. Ланжерона, Г. Маразлі та ін..., які внесли неоцінений вклад у розвиток нашого міста, яке 2 вересня відзначало свій день народження та багаторічну історію створення парку відпочинку ім. Т.Шевченка, який 7 вересня відсвяткував свій 141-й рік з дня створення.

Такий вищезазначений захід є одним з найбільш масових і доступних форм організації активного відпочинку студентів разом з викладачами фізичного виховання та знайомства з кураторами груп.

Попередній запис Урочистості з нагоди початку нового навчального року
Наступний запис Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на «ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ»