Участь студентів академії в Школі студентського самоврядування

Представники студентського самоврядування академії під керівництвом голови виконавчого органу студентського самоврядування Дмитрієвої Анастасії 9-10 листопада відвідали Школу студентського самоврядування в НУ «Одеська юридична академія».

Даний форум організований з допомогою ГО «Молодіжної організації «LIGHT», Молодіжної ради при Одеському міському голові, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та Української асоціації студентів.

Було розглянуто декілька направлень роботи студентства: студентське самоврядування у ЗВО та школа молодіжної ініціативи. Також було порушено безліч питань, які стосуються студентів та студентського життя.

Студенти ОДАТРЯ брали активну участь в дискусіях, обговорювали актуальні питання, обмінювалися досвідом, кращими ініціативами та проектами.

Із заходу наші студенти повернулись з повним зарядом знань та енергії на новий навчальний рік. Тож ми впевнені, що вони отримали корисний досвід.