УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ В МОЛОДІЖНО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

На базі Одеського національного економічного університету пройшла молодіжно-практична конференція студентів та молодіжних громадських організацій на тему: «Місце молоді в сучасних інтеграційних процесах України», присвячена Міжнародному Дню студента. З доповідями від нашої академії  виступили Івченко Анастасія та Шамал Костянтин.

Крім студентів вищих навчальних закладів міста в роботі конференції прийняла участь головний спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту освіти і науки Одеської міськради Н.Горячева.

Учасники конференції активно задавали питання та дискутували по піднятим в доповідях проблемах. Хочеться сподіватися, що доповіді наших молодих науковців і підняті ними проблеми знайдуть свої рішення вже найближчим часом. Бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба ОДАТРЯ