Участь студентів коледжу у конференції на тему: «Симетрія в природі»

14 квітня 2021р. відбулася конференція методичного об’єднання навчальних закладів передвищої освіти: «Симетрія в природі», в якій брали активну участь студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» під керівництвом кандидата фізико-математичних наук, викладача вищої категорії фізики та математики Квасикової Ганни Сергіївни.

Участь студентів коледжу у конференції на тему: «Симетрія в природі»

При обговоренні доповіді «Симетрія в математиці» студенти  Тернова Карина та Шеіна Ганна  відкрили  її актуальність і зайняли перше місце в номінації «Найкраща наукова інформація».

Участь студентів коледжу у конференції на тему: «Симетрія в природі»

Підготовка студентів до конференції сприяла формуванню ключових компетенцій в предметній області і розвитку якостей особистості: комунікативність, здатність до ефективного спілкування; критичне мислення, креативність, установа на творчість, самостійність і відповідальність, здатність до самооцінки і самоаналізу.

Методичне об’єднання дало схвальний відгук викладачу про роботу та підготовку студентів до участі в конференції «Симетрія в природі».