Участь студентів ОДАТРЯ в Молодіжному Форумі «Одеса молодіжна 2017—2018»

Представники студентського самоврядування академії та коледжу Одеської державної академії технічного регулювання та якості під керівництвом голови виконавчого органу студентського самоврядування Івченко Анастасії 23-24 вересня відвідали Молодіжний Форум «Одеса молодіжна 2017—2018» в ОНЕУ. Даний форум організований з допомогою ГО «Молодіжної організації «LIGHT», Молодіжної ради при Одеському міському голові, Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та Української асоціації студентів.

На цьому форумі були присутні президент Української асоціації студентів – Лідія Фесенко, член Наглядової ради Української асоціації студентів – Олександра Новак, координатор Національного об’єднання студентських експертів з якості вищої освіти Української асоціації студентів та голова ГО «Молодіжної організації «LIGHT».

Було розглянуто безліч питань які стосуються студентів та студентського життя, а особлива увага була приділена студентському самоврядуванню вищих навчальних закладів.

Студенти ОДАТРЯ брали активну участь в дискусіях, працювали в групах, приймали участь в інтерактивних розвиваючих іграх, обговорювали актуальні питання, обмінювалися досвідом, кращими ініціативами та проектами.

Наші студенти отримали корисний досвід, заряд знань та енергії на новий навчальний рік.

Роздрукувати
Попередній запис Студентська конференція на тему: «Відкрий Європу»
Наступний запис Відбулася Конференція студентів ОДАТРЯ