Українсько-китайський інвестиційний форум в Одесі

В Одесі пройшов масштабний українсько-китайський інвестиційний форум. Китайську делегацію очолила Генеральний Консул в КНР в Одесі Чжао Сянжун.

В рамках форуму сторони обговорили інвестиційну привабливість Одеської області і перспективи співпраці в сферах сільського господарства та переробки, туризму і рекреації, легкої, харчової та хімічної промисловості, освіти, торгівлі, культурного обміну між Одеською областю та Китайською провінцією Цзянси.

«Розвиток українсько-китайських зв'язків являє собою унікальний шанс взаємовигідного поєднання можливостей економічної продуктивності і транзитного потенціалу в рамках нового» Шовкового шляху. Перспективною сферою є не тільки транспортно-логістичний, але і напрямок по впровадженню передових технологій, нового виробництва, створення нових робочих місць і культурний обмін. Для Одеської області Китай відіграє провідну роль у сфері зовнішньоекономічних відносин, традиційно займаючи перше місце по імпорту товарів. У свою чергу, наш експорт до Китаю є тією нішею, яка поки що не в повній мірі заповнена, проте, безумовно, має величезний потенціал для реалізації, з приводу чого також плануються переговори в рамках форуму», — підкреслив голова ОДА Максим Степанов.

Під час форуму представники китайської делегації ознайомилися з науковим і освітнім потенціалом Одеської області. На форумі з презентацією про ОДАТРЯ виступив ректор Леонід Коломієць.

Представників Китаю зацікавила інформація ректора і 13 червня вони відвідали Одеську державну академію технічного регулювання та якості, побували в музеї, ознайомилися з матеріально-технічною та науковою базою академії, поговорили зі студентами та викладачами.

На зустрічі з керівництвом академії та коледжу були розглянуті питання двостороннього співробітництва, зокрема, продовження навчання випускників національного вищого коледжу провінції Цзянси на бакалавраті і магістратурі нашої академії.

Китайським гостям сподобалася інфраструктура нашої академії, навчально-викладацький склад і студенти. Для них стало приємною несподіванкою вільне володіння англійською мовою деяких викладачів і студентів академії.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис В ОДАТРЯ в рамках проекту «Експертна «Probono» підтримка молоді Одеси. Я керую своїм життям» відбувся семінар
Наступний запис Заняття на базі Військової академії м. Одеса