Урочистий концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-річниці Перемоги над нацизмом

4 травня 2017 року на сцені академії відбувся урочистий концерт з нагоди 8-9 травня – Дня пам’яті й примирення та 72-річниці перемоги над нацизмом у Європі.

Ведучі концерту (І.Колесникова і А.Логвінов) та художній колектив «Імідж» привітали студентів, кураторів груп, адміністрацію коледжу та академії, висвітлили важливість Дня пам’яті та примирення піснями, віршами, ознайомили із славетним минулим ветеранів, які працювали в навчальному закладі, їх героїчним минулим й нагородами.

Згадуючи ветеранів війни, їх мужність та героїзм у роки лихоліття, пролунали пісні у виконанні студентів: М.Тригуби, О.Ворошилової, О.Булаєвського, та запрошених гостей заходу – колективу Вячеслава Благова та Олексія Рябоволика. Вже традиційно подарували свої творчі композиції учні ЗОШ № 107 вокального колективу «Вітрила надії» (художній керівник Надія Котовська). «Мужність та безмежний патріотизм українського народу є прикладом того, як самовіддано кожен з нас зобов`язаний захищати Вітчизну. Майбутні покоління завжди пам`ятатимуть і шануватимуть героїчний подвиг, який дав можливість жити у мирний час усій Європі», —  наголосили ведучі урочистого заходу та запропонували вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Під гучні аплодисменти присутніх пролунала пісня «Перемога» у виконанні Катерини Новосад.

Проректор з навчально-виховної роботи Олександр Дяченко від імені ректорату, викладацького складу та студентів привітав всіх зі святом, побажав здоров’я, щастя та довголіття, подякував нашим ветеранам за Велику Перемогу, післявоєнну працю та розбудову нашої академії.

Попередній запис Святкування Всесвітнього Дня здоров’я
Наступний запис Студентська конференція «Міжнародний день Довкілля»