Від якості освіти до якості життя!

Урочистий випуск студентів

В Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбувся урочистий випуск студентів, які здобули освітньо-професійний рівень «молодший спеціаліст» і «бакалавр», а також випуск групи бакалаврів-іноземців з Туркменістану.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор академії Коломієць Л.В., який наголосив на тому, що викладацький склад навчального закладу та ректорат сподівається, що випускники академії отримали гідні знання та досвід.

«Від ваших знань, від вашої наполегливості, дорогі випускники, залежить майбутнє нашої держави та якість життя нашого народу», — наголосив керманич ОДАТРЯ.

Під час урочистої церемонії відбулося нагородження випускників-переможців та активних учасників наукових конкурсів, відмінників навчання, активістів культурно-просвітницьких заходів, спортивних змагань, які постійно зміцнювали авторитет і надбання нашого вишу.

 Від імені випускників виступила голова студентського самоврядування коледжу академії І.Колеснікова, яка подякувала керівництву і викладачам за вагомий внесок у професійне становлення випускників. Вона висловила сподівання на подальший розквіт навчального закладу, його численні випуски досвідчених фахівців у галузі науки техніки та подарувала три нових прапори навчальному закладу, які будуть урочисто підняті першокурсниками на День Знань.

Після закінчення урочистої частини, відбувся святковий концерт Випуск-2017, під час якого випускники вшанували своїх кураторів, викладачів та адміністрацію, подарували квіти, посмішки та художні номери. За традицією випускники випустили у небо різнокольорові повітряні кулі на знак виконання задуманих мрій у дорослому житті.

Прес-служба ОДАТРЯ

 

Роздрукувати
Попередній запис Міжнародним енергетичним агентством проведено черговий тренінг по енергоефективності

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: