Урочистості з нагоди початку нового навчального року

1 вересня 2016 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року. За традицією вона почалася з урочистого підняття прапору академії. Церемонію підняття прапору академії доручено відміннику навчання, голові студентського парламенту Костянтину Шамалу.

З вітальним словом до першокурсників та всіх студентів академії звернувся проректор з виховної та навчальної роботи Дяченко О.Ф. і директор коледжу Радулова І.К., яка привітала студентів з важливою подією в їх житті.

Перше заняття в актовій залі розпочав заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., який привітав студентство з початком навчання в ювілейний 25-річний рік незалежності України, розповів про навчальний процес та цікаве майбутнє яскраве студентське життя в академії, запросив до музею навчального закладу, ознайомив студентів з планом організації та проведення заходів до відзначення 25-річчя незалежності України.

Перше заняття на тему: «Щоб у серці жила Україна: до 25-річчя Незалежності» для студентів-першокурсників провела викладач Баркар О.І., яка розповіла про 25-річний шлях України до Незалежності.

Попередній запис Першокурсників академії урочисто посвятили у студенти
Наступний запис Туристичний похід, приурочений до Дня фізичної культури та спорту