Урочистості з нагоди початку нового навчального року

1 вересня 2015 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року.  За традицією вона почалася з урочистого підняття прапору академії . Відповідальна роль підняти прапор академії належала відміннику навчання, голові студентського самоврядування Шамалу Костянтину.

З напутнім словом до першокурсників та всіх студентів звернувся проректор з виховної та навчальної роботи Дяченко О.Ф., з важливою подією в житті студентів і їх батьків привітала директор коледжу Радулова І.К., з батьківською настановою у путь науки та навчання виступив заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч.

Перше заняття на тему: «Україна – єдина країна» для студентів-першокурсників підготували та провели в актовій залі викладачі Баркар О.І. та Сафонова Н.В. Лекційний матеріал викладачів супроводжували тематичні відео-матеріали «Фотолітопис незалежності України 1991—2015 р.р.», «Це моя Україна!», продемонстровані на екрані актової зали. Перший тематичний урок навчального року стане поштовхом для подальшої роботи з об’єднання студентів, педагогів, батьків довкола спільної цінності – територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв’язання проблем шляхом діалогу, пошуку загальнонаціонального консенсусу.

Щасливої вам дороги, успішного навчання, щастя, добробуту і любові, ДОРОГІ ПЕРШОКУРСНИКИ! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок.

Фотозвіт подій:

Попередній запис Привітання з Днем Незалежності міністра освіти і науки України
Наступний запис Першокурсників Одеської державної академії урочисто посвятили у студенти